Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılında faaliyete başlayan Barbaros Baskı Hizmetleri kuruluş ilkelerinden vazgeçmeden 2013 yılı itibari ile Limited Şirket pozisyonuna geçip, ismini Barbaros Ozalit Kopyalama ve Baskı Sistemleri  Tic. Ltd. Şti. olarak düzenleyerek siz değerli müşterilerimizin gösterdiği güven neticesinde kendini sürekli geliştirmektedir.

Makine parkurumuzu en teknolojik ve güncel hale getirmek için; kategorilerinde lider makine üretici ve ithalatçı firmalar ile çalışarak birçok yeni makineyi parkurumuza eklemiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını daha iyi karşılıyabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz teknolojik değişim ve tecrübemizle gelişen bilgi birikimimizin müşterilerimiz adına daha kaliteli iş, daha hızlı iletişim ve istikrarlı bir hizmete dönüşmesi için kendimize birtakım ilkeler belirledik."Dürüstlük, Çözüm Üretme, Müşteri Memnuniyeti ve İstikrar"

İlkelermiz doğrultusunda uzun soluklu bir yol izleyerek, hızla değişen sektörümüze uygun yeni stratejilerle ilerlemeyi benimsemiş bulunmaktayız.

Hızlı Teslimat

Yüksek teknoloji cihazlarımız , sürekli büyüyen kadromuz ve yıllara dayanan tecrübemiz ile hızlı ve kaliteli teslimat garantisi veriyoruz.

Yüksek Kalite

Müşterilerimizin yarattıkları değeri arttırmak amacı ile  etkin ve ekonomik çözümler üretirken; müşteri memnuniyetini arttırabilen bir firma olmaktır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşterilerine isteklerine göre baskı çözümleri sunarak % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktadır.


Warning: fopen(cache/19c8cfd1c98ff6eaf4dcf9a5d50e0289.enikron-web-hosting-alfim-blisim-web-ajans-seo-hizmeti-barbaros-ozalit): failed to open stream: Permission denied in /home/barbarosozalitco/public_html/wp-content/themes/barbaros_ozalit/footer.php on line 43

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/barbarosozalitco/public_html/wp-content/themes/barbaros_ozalit/footer.php on line 43

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/barbarosozalitco/public_html/wp-content/themes/barbaros_ozalit/footer.php on line 43